Підвищення якості підготовки робітничих кадрів – у пріоритеті

Тиждень професійної освіти на Хмельниччині завершився відкриттям на базі Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького навчально-практичного центру з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» за технологіями ТДВ «Сініат».

У заході взяли участь представники обласної та міської влади, керівники закладів професійно-технічної освіти області, педагогічний колектив та учні училища.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук назвав відкриття навчально-практичного центру надзвичайно важливою подією не лише для Хмельниччини, а для всієї України.

 «Ми живемо у надзвичайно революційні часи. Формується нова українська модерна нація. Україна спалена, зруйнована, але не скорена. У пріоритеті залишається підвищення якості підготовки робітничих кадрів і одним із напрямів є створення навчально-практичних центрів. Сьогоднішня подія – одна з багатьох, яка призведе до побудови майбутньої сильної незалежної держави і для цього, безумовно, потрібні нові будівельні технології та сучасні робочі кадри. Важливою справою є підготовка висококваліфікованих фахівців у закладах професійно-технічної освіти, яка базуватиметься  на нових принципах із застосуванням нових сучасних будівельних технологій. Радує, що протягом останніх років у професійно-технічних закладах області спостерігається позитивна тенденція з відкриття подібних навчальних центрів, залежно від напрямку спеціалізації», – зазначив Володимир Гончарук у своєму вітальному слові.

Головною метою діяльності нового навчально-практичного центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, які навчаються за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», та впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасних будівельних матеріалів ТДВ «СІНІАТ».

У рамках відкриття центру проведено «круглий стіл», під час якого обговорено питання підготовки робітників будівельної галузі в сучасних умовах та проведено аналіз перспективних напрямів для післявоєнної відбудови України.

Учасники зібрання також ознайомилися з навчально-практичним центром «Хенкель Баутехнік» (Україна), оглянули виставку технічної творчості учнів закладу.

попередня статтяЯскраве свято для дітей з особливими потребами
наступна статтяЗміни до порядку призначення житлових субсидій: роз’яснення від ПФУ