Яскраве свято для дітей з особливими потребами

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей у Хмельницькій спеціальній загальноосвітній школі № 33 для вихованців організували святкове дійство. На сьогоднішній день у школі навчається 50 учнів з порушенням слуху та 6 вихованців дошкільного віку.

На запрошення директора школи Галини Воробель на свято завітала голова обласної ради Віолета Лабазюк. Вітаючи присутніх, Віолета Олександрівна відмітила щоденну клопітку роботу керівника та педагогічного колективу закладу, висловивши слова подяки за надання якісних освітніх послуг для особливих дітей в умовах війни, допомогу з адаптуванням до звичного життя та підтримку їх творчих починань.

Маленькі таланти дивували гостей милозвучними патріотичними піснями, виконаними мовою жестів.

«Такі особливі та по-справжньому сонячні, відкриті дітлахи потребують особливої уваги та опіки від дорослих. З маленьких років вони вже великі борці. Незважаючи на всі перешкоди долі, діти щодня навчаються жити повноцінним життям, знаходять нових друзів, здобувають освіту, займаються у різноманітних гуртках юнацької творчості. Ці дітлахи насправді з необмеженими можливостями!», – зазначила голова ради.

До Міжнародного дня захисту дітей Віолета Олександрівна від себе особисто передала малечі солодкі подарунки та побажала жити й будувати майбутнє під мирним українським небом.

Варто зазначити, що Хмельницька загальноосвітня школа № 33 – це єдиний спеціальний заклад в Україні для дітей з порушенням слуху не інтернатного типу. У школі створено всі належні умови для навчання дітей з порушенням слуху: затишні класні кабінети, кабінети для корекційних занять, спортивна зала, актова зала, кабінет психолога, методичний кабінет.

попередня стаття25 травня – День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації
наступна статтяПідвищення якості підготовки робітничих кадрів – у пріоритеті