Питання чергової сесії проаналізували члени президії обласної ради

Відповідно до розпорядження голови обласної ради на 21 березня заплановано проведення пленарного засідання двадцять п?ятої сесії облради.

Сьогодні, 19 березня, на засіданні президії голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій і груп під керівництвом голови облради Михайла Загородного проаналізували проект порядку денного та попередньо узгодили напрацьовані під час сесійного процесу постійними комісіями ради пропозиції та зауваження до переліку питань чергової сесії.  

Проект порядку денного складається із майже шістдесяти питань різних сфер життєдіяльності.

Заслухають депутати звіт голови обласної ради Михайла Загородного за минулий рік.

Частина порядку денного складають депутатські запити. На сьогоднішній день на контролі обласної ради знаходиться 41 запит. Втім, на черговій двадцять п’ятій сесії, частину з них заплановано зняти з розгляду.

Чималий блок питань порядку денного стосується врегулювання питань комунальної власності, погодження надання гірничих відводів або дозволів на користування надрами.

Більше десятка складають проекти рішень, що врегульовують питання обласної комунальної власності, погодження надання гірничих відводів або спеціальних дозволів на користування надрами тощо.

Планується сесією присвоїти Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова, затвердити цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2019-2023 роки, а також внести зміни до п’яти регіональних програм і заслухати інформації про хід виконання у 2018 році частини програм.

Також депутати планують заслухати звіти про хід виконання обласних програм, внести зміни до деяких програм та затвердити нові програми. Більше десятка питань – це проекти рішень щодо виконання обласних програм або внесення змін до діючих обласних програм.

Окремим блоком представлені проекти рішень щодо призначення трьох керівників закладів соціального захисту населення обласної комунальної власності.

У засіданні президії взяли участь заступники голови обласної ради Неоніла Андрійчук та Валерій Лесков, заступник керівника виконавчого апарату облради Тетяна Зеленко, керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради та облдержадміністрації.