Володимир Яворівський презентував хмельничанам свій новий роман

Цими днями на Хмельниччині перебуває український письменник, громадсько-політичний діяч Володимир Яворівський.

Один із найдосконаліших майстрів слова провів уже низку зустрічей в обласних центрах України. Варто зазначити, що Володимир Яворівський повернувся у велику літературну діяльність після п?ятнадцятилітньої перерви, пов?язаної з його активною політичною та громадською діяльністю.

У перший день свого перебування на Хмельниччині відомий письменник зустрівся в обласному літературному музеї з місцевими літераторами, прихильниками його художнього слова.

Володимир Яворівський презентував свій новий роман «У мене вечеряв Ісус. Княгиня Ольга – велика грішниця, яка стала святою», який розповідає про княгиню Ольгу, якою її не знали, про те, як вільнолюбива полянка Прекраса заради єдності Київської держави стала владною й безкомпромісною правителькою. У книзі майстерно поєднані історичність із художністю та психологізмом.

В обласній дитячій бібліотеці для дітей імені Т. Г. Шевченка письменник окрім нової книги «У мене вечеряв Ісус. Княгиня Ольга – велика грішниця, яка стала святою», Володимир Олександрович поділився секретами створення ще одного роману «Автопортрет з уяви» про дивовижну жінку ? народну художницю Катерину Білокур.

Розмова із паном Володимиром ? людиною, яка стояла у джерел створення Української державності, має безпосередню причетність до всіх визначних історичних подій країни, є лауреатом найвищої Національної премії імені Тараса Шевченка, безперечно, стала особливою для кожного з присутніх.

Відомий український письменник також мав творчі зустрічі у Хмельницькій загальноосвітній школі № 18 імені В?ячеслава Чорновола та в інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Такі зустрічі стали яскравою подією в літературно-мистецькому житті мешканців обласного центру.