Подаруй польським друзям дитячу книгу!

Дружні зв’язки поєднують українців з польським народом. Ми завжди відчували його розуміння і підтримку, надто сьогодні у нелегкий для України час, коли росія  чинить звірства на українській землі. Це і військова, і гуманітарна, і благодійницька допомога. Нас об’єднують культурні та освітянські зв’язки. Ми сьогодні вчимо польську мову, як і поляки – українську, ми цікавимося історією, традиціями наших народів.

Зовсім нещодавно на прохання польських колег комунальний заклад обласної ради – Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва підготував матеріали для зошиту з українознавства «Мандруй Україною. Хмельницька область» для дітей української діаспори у Республіці Польща.

Сьогодні, також на прохання наших польських колег, обласний науково-методичний центр культури і мистецтва оголошує збір книжок  українською мовою для польських дітей (можна надавати ті, що були у використанні) на будь-яку тематику, для різних вікових категорій з метою їх знайомства з українською культурою, звичаями та традиціями.

Просимо всіх бажаючих долучитися до цієї акції.

Адреса обласного науково-методичного центру культури і мистецтва: м. Хмельницький, вулиця Володимирська, 103.

Телефони для довідок: 76-45-20, (098) 37-75-708.

Дякуємо за благодійництво!

попередня статтяУряд України рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги
наступна статтяВантаж для жителів Харківщини