Уряд України рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги

Кабінет міністрів рекомендує місцевим органам влади залишити тарифи на теплопостачання, водопостачання та водовідведення такими, які були станом на 24 лютого 2022 року.

Постанова «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану» була ухвалена на засіданні Уряду 29 квітня.

«Протягом дії воєнного стану в Україні, але не раніше завершення поточного опалювального періоду, рекомендувати органам, уповноваженим встановлювати тарифи, не підвищувати тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), у тому числі тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення та застосовувати їх до споживача (населення) на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року», – йдеться у документі.

Враховуючи рекомендацію Кабінету Міністрів України, звертаємося до територіальних голів краю вжити заходів щодо недопущення зростання тарифів на своїх територіях.

Принагідно висловлюємо слова подяки жителям Хмельниччини, які продовжують платити за комунальні послуги у воєнний час та закликаємо усіх й надалі здійснювати оплату послуг. Це дасть змогу своєчасно надавати якісні послуги ЖКГ та оплачувати працю комунальників.