Подяка за врятовані життя

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з військовим медиком 3 окремої танкової бригади Тетяною Гайдамашко.

Як відомо, з початку війни багато жінок виявили велику відповідальність вступити до лав Збройних сил України та боронити територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

У числі багаточисельного жіночого батальйону – молода дівчина, старший лейтенант, начальник медичної служби 3-ї окремої танкової бригади Тетяна Гайдамашко.

Військовий медик з перших днів  повномасштабного вторгнення – на передовій. На її тендітних плечах тримається вся медична служба бригади. Без перебільшення вона відважна, мужня та не боїться відповідальності.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради висловлюю слова подяки за врятовані життя, патріотизм, самовіддане служіння українському народові», – сказала Віолета Лабазюк, нагородивши сучасну героїню Грамотою обласної ради та нагрудним знаком «День Незалежності України 2022».

Варто наголосити, що депутатський корпус обласної ради з керівництвом 3-ї окремої танкової бригади перебувають на постійному зв´язку, надають всебічну підтримку військовому формуванню та забезпечують усім необхідним.

Спільними зусиллями – до Перемоги!

Слава Україні!