Поетичний круглий стіл у Хмельницькому літературному музеї

На поетичній ноті відбулась зустріч хмельницьких письменників – членів Національної спілки письменників України. Перша у новому році. Традиційно – в обласному літературному музеї.

Обов’язковою умовою були веселий настрій, сонячний усміх, мудре і дотепне слово. Поети Анатолій Ненцінський, Михайло Цимбалюк, Віталій Міхалевський, Ніна Шмурикова, Микола Мачківський, Неоніла Яніцька, Ольга Ткач, Ельвіра Молдован, Ростислав Балема, Йосип Осецький та Петро Савчук ділилися з колегами творчими набутками, а на підтвердження – читали найкращий вірш (насправді два-три), написані упродовж минулого року.  Звучали поезії різної тематики: патріотичні твори, філософські, ліричні, гумористичні. Це саме та форма спілкування, коли слово, заряджене енергетикою автора, відлунює в серцях і душах однодумців, соратників по перу. «Такий формат зустрічей з колективом НСПУ виправдав себе, тож вони проводитимуться і надалі» –  наголосив директор Хмельницького обласного літературного музею, письменник Василь Горбатюк.

Назавжди запам’ятається творчий захід Ельвірі Молдован – голова обласної  НСПУ Петро Маліш урочисто вручив їй спілчанський квиток.

Нинішній рік – ювілейний для хмельницьких письменників. У березні обласна організація НСПУ відзначатиме 40-й ювілей з часу заснування Спілки письменників.   «Перша творча зустріч поетів – це заділ на весь рік, – зазначив у своєму виступі Петро Маліш. –  Нехай він буде багатим на приємні та радісні події, вагомі творчі здобутки, освячені справжнім Словом».    

За матеріалами Хмельницького літературного музею