Поминальна молитва за героїв

5 липня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк взяв участь у заупокійній літії, яку очолив Преосвященніший Павло – єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Православної Церкви України.

В рамках меморіальних заходів ініційованих   Хмельницька єпархія Православної Церкви України (ПЦУ) спільно з Українським інститутом національної пам’яті та обласним сектором Міністерства у справах ветеранів України започаткували проведення таких поминальних молитв у місті Хмельницькому з метою молитовного поминання і належного вшанування українських героїв, серед яких – військовослужбовці загиблі в російсько-українській війні, правоохоронці, добровольці, що віддали свої життя за мир і незалежність нашої Вітчизни.
Після служби Його Преосвященство звернувся до присутніх в храмі людей з коротким словом, в якому акцентував увагу на важливості подвигу наших братів і сестер, котрі з великої любові поклали свої життя за ближніх.
Заплановано, що надалі, як і сьогодні, богослужіння відбуватимуться щомісяця в храмах міста Хмельницького за участі духовенства, членів родин загиблих, представників обласної та міської влади та всіх небайдужих, кому болить рана війни на тілі нашої України.
За матеріалами Хмельницької Єпархії Православної Церкви України
попередня стаття1300 точок доступу до адміністративних послуг створено в Україні за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою»
наступна стаття1236 випускників Хмельницького національного університету отримали дипломи бакалаврів