Посольський фонд США зі збереження культурної спадщини оголошує грантовий конкурс!

Щорічний грантовий конкурс від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP) на 2022 рік.  До участі в конкурсі запрошуються неурядові організації, музеї, навчальні заклади, міністерства культури (керівні заклади культури) чи подібні інституції, а також американські заклади освіти та організації. Програма Фонду AFCP  має на меті збереження історичних будівель та пам’яток, археологічних об’єктів, музейних колекцій,  форм вираження традиційної культури, а саме мов корінних народів та ремесел.

Гранти надаються у розмірі від 10 до 500 тис. дол. США. Для більш детальної інформації перейдіть, будь ласка, за посиланням https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/u-s-ambassadors-fund-uk/

Наразі проводиться подача короткої форми аплікаційної заявки англійською мовою до 20 вересня 2021 р. на електронну адресу Фонду з обов’язковою попередньою реєстрацією в системах США (DUNS, NCAGE (CAGE), SAM.gov).

Для отримання роз’яснень щодо конкурсу Агенцією проводитиметься онлайн сесія питань-відповідей 06 вересня 2021 р. о 13:00.

У разі зацікавлення участю в конкурсі та необхідності отримання роз’яснень щодо умов участі, підготовки та подачі заявки, а також реєстрації в системах США, можете зареєструватися для участі в онлайн сесії запитань-відповідей за формою, посилання на яку додається нижче:

Зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на онлайн сесію 06 вересня 2021р. до 12.00 год.

Контактна особа: Юлія Томаржевська, написати тел. 38 097 807 01 82

попередня статтяХмельниччина попрощалась з 33-річним Героєм України Олександром Петраківським
наступна статтяУ Хмельницькому відкрили Почесне Консульство Республіки Молдова