У Хмельницькому відкрили Почесне Консульство Республіки Молдова

На запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Руслана Болбочана та Почесного Консула Республіки Молдова у місті Хмельницький Миколи Скрипковського голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в урочистому відкритті Почесного Консульства Республіки Молдова.


Відкриття приурочене знаковій події – 27 серпня Молдова відзначила 30-ту річницю Незалежності. Крім того, у березні виповнилось 29 років з дня встановлення дипломатичних відносин між Республікою Молдова та Україною.

Церемонія відкриття розпочалась з виконання Гімну України і Гімну Молдови, після чого відбулось урочисте перерізання стрічки.

У своїй вітальній промові Віолета Лабазюк зазначила, що відкриття Почесного  Консульства Республіки Молдова у Хмельницькому сприятиме розвитку дружніх стосунків та торгово-економічної, культурної співпраці між обома країнами.

Хмельниччина відкрита для інвестиційних проєктів у багатьох сферах – сільському господарстві, промисловості, а особливо у сфері туризму. Ми готові до проведення ділових форумів, обміну бізнес-делегаціями, обговоренню будь-яких питань, які сприятимуть зближенню та захисту спільних інтересів. Переконана, що у нас з вами попереду ще чимало спільних партнерських проєктів, які мають бути і будуть реалізовані,”- зазначила голова обласної ради.

Учасники заходу висловили впевненість, що це хороший знак, який демонструє перспективи зміцнення взаємин і розвитку співробітництва в різних сферах. Почесне консульство стане додатковим каналом для зворотного зв’язку між нашими країнами.

 

 

попередня статтяПосольський фонд США зі збереження культурної спадщини оголошує грантовий конкурс!
наступна стаття340 прикордонників склали присягу на вірність Батьківщині