У Хмельницькому відкрили Почесне Консульство Республіки Молдова

На запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Руслана Болбочана та Почесного Консула Республіки Молдова у місті Хмельницький Миколи Скрипковського голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в урочистому відкритті Почесного Консульства Республіки Молдова.


Відкриття приурочене знаковій події – 27 серпня Молдова відзначила 30-ту річницю Незалежності. Крім того, у березні виповнилось 29 років з дня встановлення дипломатичних відносин між Республікою Молдова та Україною.

Церемонія відкриття розпочалась з виконання Гімну України і Гімну Молдови, після чого відбулось урочисте перерізання стрічки.

У своїй вітальній промові Віолета Лабазюк зазначила, що відкриття Почесного  Консульства Республіки Молдова у Хмельницькому сприятиме розвитку дружніх стосунків та торгово-економічної, культурної співпраці між обома країнами.

Хмельниччина відкрита для інвестиційних проєктів у багатьох сферах – сільському господарстві, промисловості, а особливо у сфері туризму. Ми готові до проведення ділових форумів, обміну бізнес-делегаціями, обговоренню будь-яких питань, які сприятимуть зближенню та захисту спільних інтересів. Переконана, що у нас з вами попереду ще чимало спільних партнерських проєктів, які мають бути і будуть реалізовані,”- зазначила голова обласної ради.

Учасники заходу висловили впевненість, що це хороший знак, який демонструє перспективи зміцнення взаємин і розвитку співробітництва в різних сферах. Почесне консульство стане додатковим каналом для зворотного зв’язку між нашими країнами.