Постійні комісії розглянули питання порядку денного сесії

Сьогодні – другий день роботи постійних комісій обласної ради у рамках підготовки до пленарного засідання чотирнадцятої чергової сесії.

Під головуванням Світлани Павлишиної відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту.

Артур Фрідман провів засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології, Іван Гладуняк – комісії з питань управління комунальною власністю та приватизації.

Засідання  з питань бюджету та фінансів пройшло під керівництвом Руслана Лещишина.

Депутати проаналізували питання порядку денного.

В основному, більшість запропонованих на розгляд проєктів рішень стосуються врегулювання діяльності підприємств та організацій обласної комунальної власності.

Заплановано депутатами затвердити Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2023 році. Перелік сформовано відповідно до клопотань балансоутримувачів з тих об´єктів, які на даний час не використовуються в господарській діяльності, не приносять балансоутримувачам дохідної частини, але разом з тим, на їх утримання здійснюється витратна частина. Тому, з метою зменшення витрат балансоутримувачів і збільшенням дохідної частини обласного бюджету, до переліку увійшли чотири об´єкта комунального майна, кошти від продажу яких буде спрямовано в обласний бюджет.

Планується схвалити Антикорупційну програму Хмельницької обласної ради на 2023-2025 роки, присвоїти Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти ім´я Анатолія Назаренка та внести зміни до рішення обласної ради «Про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики» та «Про обласну літературну премію імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку».

Наступними розглянуть питання чотирнадцятої сесії члени президії обласної ради, після чого заплановано проведення пленарного засідання обласної ради.

У засіданнях постійних комісій взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Олена Лещишина, заступники голови обласної державної адміністрації Володимир Юр´єв та Сергій Ткачук, директор департаменту охорони здоров´я ОДА Олександр Завроцький.

На засіданні комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук детально поінформував депутатів про процес реформування закладів охорони здоров´я області.

 

попередня статтяЗ вересня минулого року у 18 областях працюють регіональні представництва Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти.
наступна статтяVI всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку освіти у сфері туризму, фізичної культури та спорту»