Працівників радіо, телебачення та зв’язку привітали зі святом

Михайло Загородний вручив Грамоти обласної радиУ переддень Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, яке щорічно відзначається 16 листопада,  голова обласної ради Михайло Загородний та тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний привітали представників цієї галузі.

Вітаючи телевізійників, представників інтернет-видань та зв’язківців голова обласної ради Михайло Загородний подякував їм за їх працю.

«Саме ви формуєте інформаційний простір Хмельниччини. Завдяки достовірній, об’єктивній і якісно поданій інформації вибудовується діалог між владою і громадянами, формується громадянське суспільство, забезпечується прозорість діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування», – зазначив Михайло Васильович і подякував медійникам за правдиву подачу інформації та конструктивну критику.

dsc_0334Керманич облради побажав представникам інформаційної сфери та зв’язківцям мирного неба, подальших творчих досягнень, аби знання і професійні якості служили ідеалу демократичного суспільства, розбудові та зростанню держави та нашого краю зокрема.

Михайло Загородний вручив Грамоти обласної радиПісля вітального слова Михайло Загородний вручив Грамоти обласної ради та подарунки кращим представникам галузі.

Гарний настрій учасникам святкової зустрічі подарували студенти Хмельницького музичного училища імені В.Заремби.

  Довідка.

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма, але  лише з 1994 року згідно з Указом Президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України започатковано відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Варто відзначити, що на території області телевізійне мовлення здійснюють 14 телевізійних каналів та 7 радіостанцій, функціонує більше 10 інтернет-видань.

dsc_0351dsc_0335dsc_0359dsc_0357

dsc_0336

попередня статтяКерівництво та депутати облради занепокоєні станом справ в освітній галузі Шепетівщини
наступна статтяЩоби незрячі таланти були почуті