Працівників нотаріату привітали з професійним святом

Щорічно 2 вересня в Україні відзначають День працівників нотаріату. Робота нотаріусів є важливою складовою діяльності правової системи нашої держави та спрямована на захист інтересів українського суспільства, з метою надання їм юридичної вірогідності.

З нагоди відзначення професійного свята у приміщенні Головного територіального управління юстиції області, за участю представників обласної та місцевої влади, працівників нотаріату відбулось урочисте зібрання.

Від імені голови обласної ради працівників зі святом привітав заступник Валентин Соколюк. Посадовець висловив слова вдячності за їхню роботу та побажав успіхів у нотаріальній діяльності.

Професія нотаріуса дуже відповідальна. Щодня ви допомагаєте українцям вирішувати важливі питання: оформлення спадщини, укладання угод, підтвердження документів. Ваша діяльність підкріплена професійними знаннями та досягненнями. Бажаю вам успіхів та кар`єрного зросту. Завжди дотримуйтесь курсу справедливості, честі й гідності“, – зазначив заступник.

Побажавши перспективних проектів та натхнення у роботі, Валентин Соколюк вручив працівникам Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

попередня статтяБезпека у кіберпросторі під час онлайн-навчання: головні правила для дітей та батьків
наступна статтяПрезентовано збірник матеріалів про незалежність України