Працівників підприємств будівельної галузі привітали із професійним святом

8 серпня у нашій державі відзначатиметься День будівельника. Вже понад шість десятиліть поспіль це свято відзначається у другу неділю серпня.

Професія будівельника – це завжди престиж і пошана. Бути будівельником – означає бути творцем, який зводить нові будинки і споруди. Але водночас це й ще велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурні витончені споруди залишать у пам’яті нащадків світлі спогади про надзвичайно важку працю.

З нагоди професійного свята не лише будівельників, але й усіх, хто пов’язаний з будівництвом: хто проектує, виробляє будівельні матеріали та конструкції, робить наші населені пункти оновленими, зручними для життя, у приміщені обласної філармонії відбулися урочистості.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та всього депутатського корпусу обласної ради учасників урочистостей, а у їхній особі усіх будівельників краю, привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Сьогодні важко уявити розвиток нашого регіону та усієї держави без будівельної галузі. Будівельники щодня нас радують результатами своєї нелегкої праці у вигляді затишного житла, нових шкіл, садочків та різних важливих споруд. Велика вдячність ветеранам будівельної галузі за ваші витвори, які радують нас кілька десятиліть поспіль, за ваші неоціненні настанови і професійний досвід, якому ви навчаєте молодих працівників», – зазначила Тетяна Іванівна.

Посадовець висловила слова подяки будівельним підприємствам та їх керівникам, а також усім, хто зміг зберегти цю галузь в нелегких ринкових умовах, водночас нарощуючи та оновлюючи виробництво, запроваджуючи новітні технології та вносячи свій вагомий внесок у розвиток економіки нашої області.

Кращим представникам будівельної галузі краю Тетяна Зеленко вручила відзнаки обласної ради.

Вітальні слова будівельники також приймали від керівництва облдержадміністрації, міської ради, Асоціації «Регіональне будівництво Хмельниччини».

Яскраві мистецькі вітання учасникам урочистого зібрання подарували солісти та колективи обласної філармонії.

попередня статтяГолова обласної ради ознайомилася з діяльністю комунальних закладів освіти та соцзахисту
наступна статтяІрина Трунова – переможець конкурсу на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок