Ірина Трунова – переможець конкурсу на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок

6 серпня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору  та визначення кандидата на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок.

Члени комісії опрацювали подані єдиним кандидатом документи на відповідність встановленим законодавством вимогам та допустили до участі у конкурсі претендента на посаду – Ірину Трунову, яка протягом останнього року працювала заступником директора зазначеного закладу.

Під час засідання Ірина Трунова представила членам конкурсної комісії детальний перспективний план розвитку Хмельницького академічного обласного театру ляльок на один і п’ять років.  Конкурсна комісія також провела співбесіду з претенденткою на посаду.

За результатами голосування члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Ірини Трунової визнати переможцем конкурсу на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, кандидатуру Ірини Трунової направлено голові обласної ради для призначення директором Хмельницького академічного обласного театру ляльок та підписання з нею контракту відповідно до Закону України «Про культуру».

Протокол засідання № 1

Протокол засідання № 2

Онлайн трансляція засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок

попередня статтяПрацівників підприємств будівельної галузі привітали із професійним святом
наступна статтяШановні працівники та ветерани будівельної галузі !