Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

День працівника соціальної сфери у нашій державі відзначається щорічно у  першу неділю листопада.  У зв’язку із карантинними заходами традиційні урочисті зібрання були відмінені, однак  голова обласної ради Віолета Лабазюк запросила кращих працівників соціальної сфери  Хмельниччини для особистого спілкування.

«Важко переоцінити наскільки стратегічно важливою є соціальна сфера держави. Ви – люди з великим серцем і відкритою душею та маєте особливу місію – щоденно надаєте підтримку тим людям нашого суспільства, які цього найбільше потребують. Сьогодні у зв´язку з обмеженим фінансуванням та з зменшенням робочих місць навантаження на соціальних працівників велике, але, переконана, що найближчим часом це питання буде врегульоване на законодавчому рівні. Тож бажаю Вам міцного здоров’я, мирних днів,  родинної злагоди, достатку та Божого благословення!”, – з такими словами подяки звернулась Віолета Лабазюк до соціальних працівників.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, турботу  і гуманність у ставленні до громадян та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери Віолета Лабазюк нагородила Грамотою обласної ради та цінним подарунком працівників закладів соціальної сфери області: фахівця соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради Лесю Поліщук та вихователя соціального по роботі з дітьми-інвалідами Нетішинського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Мрія» Нетішинської міської ради Наталію Гвінту. Подякою обласної ради нагороджено голову первинної профспілкової організації Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Валентину Бойко. 

 

 

 

 

 

попередня статтяШановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!
наступна статтяУ Хмельницькому відкрили виставку про спільні цінності України і НАТО