У Хмельницькому відкрили виставку про спільні цінності України і НАТО

4 листопада заступник голови обласної ради Валентин Соколюк взяв участь  в урочистому відкритті фотовиставки «НАТО-Україна: спільні цінності, спільний шлях» в  Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.

Виставку організовано Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки Центру інформації та документації НАТО навколо п’яти спільних для України та НАТО цінностей: безпека, свобода, верховенство права, рівність та демократія.

“Наша мета – показати людям, що євроатлантична інтеграція та виконання стандартів НАТО – це не лише про військову співпрацю. Це насамперед про цінності. Виставка буде цікавою і корисною всім громадянам України, які до кінця не розуміють процесу інтеграції з НАТО та що ми як країна робимо для того, щоб її досягнути”, – зазначила директорка Центру стратегічних комунікацій StratСom Ukraine, організаторка експозиції Оксана Горбач.

В межах експозиції представлені фото Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Збройних Сил України, які демонструють впровадження фундаментальних цінностей НАТО на стратегічному та операційному рівнях для забезпечення безпеки та добробуту людини як ключового суб’єкта національної безпеки.

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне зазначила, що виставка є наочною демонстрацією фактів співпраці Альянсу з Україною та її Збройними Силами та дозволяє подивитися на процес Євроатлантичної інтеграції під новим кутом: “Цінності, що лежать в основі НАТО. Такі ж цінності були обрані українським народом – на Майдані, на виборах, і впродовж активного залучення в процеси, що забезпечують Україні місце серед вільних та демократичних націй. Через об’єктиви камер ми можемо наочно показати внесок України у підтримку міжнародного миру та забезпечення безпеки, демократії, та верховенства права”.

В Національній академії Державної прикордонної служби України виставка працюватиме протягом місяця для усіх слухачів та професорсько-викладацького складу вишу.

На згадку про відкриття виставки усі присутні зробили загальне фото. А Валентин Соколюк свої враження про виставку залишив у Книзі відгуків.

 

попередня статтяПрацівників соціальної сфери привітали з професійним святом
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!