Практичні аспекти професійної діяльності старост об’єднаних територіальних громад

tn_IMG_0182     Саме за такою темою протягом 6-8 вересня ц.р. на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування державних підприємств, установ і організацій проходить тематичний короткостроковий семінар за участю старост Сатанівської та Дунаєвецької селищних об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

     У рамках семінару старости провели тематичні зустрічі із працівниками обласної ради, структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками установ і організацій центральних органів влади.

     Сьогодні під час відкриття семінару від імені голови обласної ради Михайла Загородного та його заступників слухачів привітав начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення ради Віктор Ніконішин. Посадовець побажав старостам плідної роботи та висловив сподівання, що під час триденного навчання вони отримають чимало корисної інформації, яка сприятиме удосконаленню професійних знань та навичок на службі в органах місцевого самоврядування.

попередня стаття“Несамовиті орли” Хмельниччини стали срібними призерами Всеукраїнського етапу “Джура-2016: Хаджибейська Січ”
наступна статтяСлідами Тараса Шевченка на Хмельниччині