Презентовано грантові програми від Українського культурного фонду

Українським культурним фондом оголошено грантовий сезон – 2022, в якому доступні 9 програм та 29 ЛОТ-ів. Упродовж періоду листопад 2021 – січень 2022 для заявників відкриватимуться можливості подаватися на гранти за 9 напрямками.

З метою обговорення можливості подання проєктних заявок обласними комунальними закладами культури сьогодні у Будинку рад відбулася нарада з керівниками цих закладів за участю заступника керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяни Зеленко.

У своєму вітальному слові Тетяна Іванівна наголосила на необхідності залучення позабюджетних коштів для розвитку закладів культури, управління якими здійснює обласна рада.

“Участь у грантових проєктах для закладу – це можливість заявити про себе на національному рівні. І водночас – це хороший стимул для подальшого успішного розвитку комунального закладу”, – вважає Тетяна Зеленко.

Також посадовиця закликала керівників закладів активізуватись та за роз’ясненнями обов’язково звертатись до Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, працівники якої нададуть необхідну допомогу у написанні проєкту.

Директор Агенції Катерина Савчук розповіла присутнім про можливості оголошеного Українським Культурним Фондом грантового сезону, його конкурсні програми та типи проєктів, а також ознайомила з нововведеннями у 2022 грантовому році.

Докладніше ознайомитися з умовами конкурсу можна на веб-сайті Українського Культурного Фонду, перейшовши за посиланням: https://ucf.in.ua/ в розділі «Грантові програми».

Це не перша участь обласних комунальних закладів культури у реалізації грантових проєктів за підтримки Українського культурного фонду. Так, у 2019 році працівники обласної дитячої бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка виграли гранд на суму 93 472 гривень на створення видання «Особлива книга для особливих дітей». Проєкт популяризує творчість письменниці Оксани Радушинської для створення рівних можливостей доступу до книг з інклюзивної тематики для дітей з порушеннями зору. Важливим досягненням проєкту стала аудіокнига «Метелики в крижаних панцирах» про дівчинку-підлітка, прикуту до інвалідного візка. В озвученні наративу були задіяні відомі актори, митці, діячі культури, школярі, військові, лікарі, поліцейські та інші.

Ще один комунальний заклад культури обласної ради Хмельницький обласний художній музей у 2020 році реалізував грандовий проект  на суму 319 142 гривень «Ребрендингова кампанія Хмельницького обласного художнього музею: час оновлення»

В основі проєкту – інформаційна кампанія Хмельницького художнього музею, для якої використано сучасні ефективні маркетингові інструменти та методи. У рамках проєкту проведено стратегічні онлайн-брейншторми та методичні тренінги для співробітників музею, створено брендбук, дизайн сайту музею. Також відбулася публічна онлайн-презентація результатів ребрендингової кампанії. Автори проєкту переконані, що його реалізація посилить інформаційне поле для просування і розвитку музейних культурних продуктів, підвищення професійної кваліфікації музейних співробітників та зміцнення соціального статусу музейної інституції.

Український культурний фонд – державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується та координується Міністерством культури, молоді та спорту України.

Презентація від Агенції регіонального розвитку Хмельницької області

Презентація від Агенції регіонального розвитку Хмельницької області

 

попередня статтяХмельниччина попрощалась з 33-річним спецпризначенцем Убертом Мрачковським
наступна статтяТриває онлайн-навчання з основ кібербезпеки для територіальних громад та публічних управлінців