Триває онлайн-навчання з основ кібербезпеки для територіальних громад та публічних управлінців

23 листопада за участю заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрія Марущина та представників територіальних громад Хмельницької області відбулась онлайн-нарада щодо результатів проходження посадовими особами місцевого самоврядування  та публічними управлінцями онлайн-навчання з основ кібербезпеки.

Навчальний онлайн курс «Основи кібербезпеки для представників державних органів»це вже другий етап реалізації заходів Меморандуму про взаєморозуміння, який у серпні цього року підписала голова обласної ради Віолета Лабазюк та Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global). Першим етапом стало проведення у вересні дводенного семінару з основ кібербезпеки для керівників територіальних громад області.

На думку голови обласної ради, питання інформаційної безпеки сьогодні особливо актуальне у нашій країні. І проведення таких навчальних платформ допоможе кожному його учаснику не лише розширити свій кругозір щодо кібербезпеки, але й усвідомити важливість, необхідність та актуальність цієї безпекової системи.

Станом на сьогодні майже 900 посадових осіб місцевого та публічних управлінців самоврядування  (в тому числі і 39 працівників обласної ради) уже пройшли онлайн-навчання та отримали сертифікати про успішне завершення.

За словами регіонального координатора CRDF Global в Хмельницькій області Вадима Басистого цей курс дозволить дізнатися про основні загрози в інформаційному просторі, які можуть призвести до компрометації особистих та/або державних даних, оцінити можливі ризики ігнорування правил кібербезпеки, запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних та державних даних та засвоїти правила безпечного користування електронними пристроями та додатками.

Юрій Марущин від імені голови обласної ради  подякував усім представникам територіальних громад за активну участь у семінарі та наголосив, що протягом місяця є ще можливість зареєструватись та пройти онлайн-курс.

До речі, розробники курсу не відкидають припущення, що в умовах загальної діджиталізації в Україні наявність такого сертифікату може стати необхідною умовою при прийнятті на роботу.

Курс можна пройти на платформі CRDF Global за посиланням: https://state-cyber-edu.org/…/usr/login/registration

попередня статтяПрезентовано грантові програми від Українського культурного фонду
наступна статтяЧлени колегії ОДА проаналізували стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в Хмельницькій області