Пріоритет – національно-патріотичне виховання особистості

Сьогодні, 25 січня, на базі комунального закладу Хмельницької міської ради – початкової школи №1 відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистість на шляху до духовних цінностей: педагогічна практика, набутий досвід».

Організаторами заходу стали Міністерство освіти і науки України, національна академія педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут проблем виховання та Хмельницький інститут післядипломної педагогічної освіти.

Учасників конференції в онлайн-режимі привітала заступник керівника виконавчого апарату ради Тетяна Зеленко.

«Переконана, що хребтом виховного процесу в закладах освіти усіх рівнів має стати вироблення переконаності вихованців, що сила українців в їх єдності, адже кожен народ – коваль свого щастя», – сказала Тетяна Іванівна у своєму вітальному слові.

Вона також подякувала організаторам заходу, зокрема керівництву Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти та п’яти закладів загальної середньої освіти, які активно впроваджували Програму «Нова українська школа у поступі до цінностей».

Після відкриття конференції відбулося пленарне засідання та дискусійна платформа, у яких взяли участь представники Міністерства науки та освіти України, освітяни Донецької, Київської, Рівненської, Тернопільської, Сумської, Кіровоградської,  Черкаської, Миколаївської, Хмельницької, Одеської та інших областей.

За результатами роботи конференції було ухвалено відповідну резолюцію.

попередня статтяУАРОР та Мінветеранів презентували спільну  Комплексну програму соцпідтримки ветеранів
наступна статтяНа Хмельниччині розпочато пілотний проєкт з управління твердими побутовими відходами