Привітання голови обласної ради Михайла Загородного з Днем Державного Прапора України

Шановні мешканці Хмельниччини!

Щиро вітаю із Днем Державного Прапора України!

Нині Державний Прапор України є символом країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави, під ним йдемо сьогодні до створення повноцінної української України, до перемоги.

Під синьо-жовтим знаменом український народ зрештою утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Український національний прапор має здатність кликати не лише на урочисті мітинги і свята, а й на боротьбу за свободу і честь нації. Це наш історичний дух, наша совість і наша незламність, це вічно жива пам’ять нашого народу.

Тому маємо берегти й шанувати наш Державний Прапор як найбільшу національну святиню, на якій благородні сині та жовті барви символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України і від півночі до півдня.

Шлях до піднесення національної самосвідомості, збагачення культури нашого народу полягає через масштабне значення історії й, зокрема, історії національної-державної символіки, через історичні, культурні знання, а не через задоволення політичних амбіцій. Саме на вшанування багатовікової історії укаїнського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги до державних символів Україні встановлено День Державного Прапора, який від 2004 року відзначається щорічно.

То ж, нехай вічно гордо майорить над нашою державою синьо-жовтий стяг волі, єдності та могутності українського народу!

Зичу всім нам мудрості, патріотизму і єдності. Хай у кожному домі постане наш Прапор як оберіг України!

Слава Україні!

З повагою

голова обласної ради   Михайло Загородний