Привітання голови обласної ради Михайла Загородного з Міжнародним жіночим днем

Дорогі, любі наші жінки!

 Маю за честь привітати усіх вас, дорогі хмельничанки, зі святом весни та низько вклонитися за все  – колискову та материнську молитву, недоспані ночі та вміння чекати, терпіння та неспокій, за щоденну підтримку та вірність…

Жінка була і залишиться найбільшим таїнством Всесвіту. Адже немає у нашому житті сфери, де б можна було обійтися без ваших працьовитих рук та невичерпної енергії. Це ви печете найзапашніші українські короваї, виховуєте дітей, лікуєте хворих, доглядаєте немічних… А найголовніше, що  лише вам даровано Богом так терпеливо виколисувати нові життя. І саме завдяки вам у буденному світі переважають веселкові кольори любові та гармонії.

Тож нехай навіть у цей непростий для усіх нас час у ваших душах додасться хоч трохи тепла, оптимізму та спокою, а весна подарує найщиріші почуття. І нехай святкова турбота та увага до вас з боку чоловіків тривають протягом усього року, а не лише у ці весняні дні.

Зичу вам, дорогі наші мами, кохані, сестри, доньки та колеги, якнайменше розчарувань та песимізму, а якнайбільше світлих днів, усмішок, квітів, добробуту у ваших домівках та тепла у родинному колі!

Зі святом вас, дорогі наші, милі, кохані!

 З глибокою шаною

голова обласної ради    Михайло Загородний