Привітання голови обласної ради з Днем місцевого самоврядування

ad04359cd6c9e55a5f948c27f4591dd0

         Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – свята, яке підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства.

         Місцеве самоврядування області представляють сьогодні 435 рад різного рівня і до їх складу входить майже півтори тисячі міст, сіл і селищ області. Місцеві ради усіх рівнів Хмельниччини представляють сьогодні більше шести тисяч депутатів сьомого скликання.

         Я бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади області та відстоює її інтереси, оптимізму, енергії й наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, втілення найкращих планів і задумів в ім’я становлення справжнього народовладдя.

         Мої особливі і найщиріші вітання ветеранам місцевого самоврядування, працівникам виконавчих органів рад та депутатам місцевих рад, які найближчі до людей і першими приймають на себе усі проблеми територіальних громад.

         Бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного тепла і затишку, успіхів в щоденній праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам територіальних громад для гармонійного та всебічного розвитку рідного краю.

         Зі святом вас, шановні колеги!

         Слава Україні!

З повагою

голова Хмельницької обласної ради               Михайло Загородний