Привітання керівництва області з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати рад усіх рівнів, працівники органів місцевого самоврядування, мешканці територіальних громад!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування та  слова глибокої вдячності за вашу натхненну працю задля розвитку Хмельниччини!

Саме вашим професіоналізмом, патріотизмом, енергією створюється новітня історія самоврядності нашого краю.

Хмельниччина, отримавши інструменти для формування самодостатніх громад, стала лідером процесу децентралізації в Україні, має позитивні досягнення, які підтверджують правильність обраного шляху.

У нашій області вже створено 45 об’єднаних територіальних громад, які згуртували 346 рад. Це свідчить про прагнення людей самостійно вирішувати  нагальні проблеми своїх населених пунктів.

І сьогодні ви успішно реалізовуєте започатковані реформи, берете на себе відповідальність та, здобувши нові повноваження, робите все задля повноцінного розвитку своїх громад та добробуту її мешканців.

Тож нехай це свято додасть усім нам єдності й впевненості в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо нашу країну в успішну європейську державу.

Щиро бажаємо творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідної Хмельниччини!

Зі святом вас!

Слава Україні!

З повагою 

Михайло Загородний,

          голова обласної ради                                                                    

Вадим Лозовий,

голова облдержадміністрації