Професійна освіта – твій успішний старт

З метою популяризації професійнотехнічної освіти, відзначення кращих працівників та здобувачів освіти сьогодні у приміщенні обласного академічно-драматичного театру імені Михайла Старицького відбувся урочистий захід, на якому були присутні керівники, педагогічні працівники та студенти 26 закладів професійно-технічної освіти Хмельниччини.

Від Хмельницької обласної ради привітати колективи та учнів закладів профтехосвіти завітав перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук.
Вітаючи присутніх на заході, Володимир Гончарук наголосив, що з 2016 року галузь профтехосвіти зазнала значного реформування, розпочавши процес оптимізації закладів та наближення до вимог роботодавця.

«Розвиток профтеховіти – важливий напрямок у роботі. Наразі акцент у фінансуванні з обласного бюджету на підготовці кадрів у цій сфері робиться саме через регіональне замовлення. Кожен з нас зацікавлений в ефективності використання бюджетних коштів. Ми повинні не лише їх освоїти, а й підготувати висококваліфіковані робітничі кадри, які зможуть професійно виконувати свою роботу. Акцент у діяльності має бути на тому, що студенти після закінчення навчання матимуть хороше майбутнє, затребувану ринком праці спеціальність та стабільний дохід», – зауважив перший заступник голови обласної ради.

Також Володимир Володимирович відзначив роль професійної освіти в обороноздатності України в надважких умовах сьогодення та подякував колективам закладів профтехосвіти за допомогу Збройним силам України.

У рамках заходу відбулось урочисте нагородження викладацького складу та учнів закладів профтехосвіти, благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ та виставка науковотехнічної творчості студентів закладів професійно-технічної освіти області.

попередня статтяКультура лікує та надихає до нових звершень
наступна статтяВіолета Лабазюк отримала нагороду за особистий внесок у розвиток України та вірність нації