Віолета Лабазюк отримала нагороду за особистий внесок у розвиток України та вірність нації

З метою представлення українських жінок, які в цей надзвичайно складний для країни час випробувань досягли значних успіхів та прикладають максимум зусиль для нашої спільної Перемоги, у м. Львів відбувся урочистий захід у рамках V Національного проєкту «Берегиня України».

«Берегиня України» розповідає про невтомних, мудрих, талановитих українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджаючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям.

Хмельниччину на заході представила голова обласної ради Віолета Лабазюк. За її словами, такі проєкти обов’язково повинні реалізовуватися. Світ має чути історії про незламність українських жінок, чарівність, любов до своєї Батьківщини, життєві успіхи та професійні досягнення.

«Сьогодні весь світ спостерігає за героїчним опором української нації, яка тримає оборону всієї Європи. І українські жінки в цей непростий час роблять усе, аби зберегти свою родину, рід та цілу Україну. Нашою наполегливістю, силою духу та мужність захоплюються у всьому світі. Для українок немає нічого неможливого! Ми з впевненістю говоримо про свої досягнення, ділимось досвідом, ставимо мету та успішно її реалізуємо. У цьому наша суперсила! Дорогі жінки, пам’ятайте, що ви прекрасні та неповторні, завжди будьте впевнені у своїх діях та щоденною працею примножуйте здобутий успіх!», – сказала голова обласної ради.

Юристка, голова комітету з питань верховенства права Національної асоціації адвокатів України Марина Ставнійчук розповіла про історію започаткування та 5-річний досвід роботи проєкту.

У залі також звучали вітання від Почесного консула Литовської Республіки Ярослава Візняка та Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, яке зачитав народний депутат України Євген Петруняк.

У рамках заходу відбулося урочисте відзначення впливових та успішних жінок України. За особистий внесок у розвиток України та вірність нації Віолеті Лабаюк вручили орден “Берегиня України”.

Окрім цього, на заході була представлена Книга пошани “Берегиня України”, яка розповість про успіхи, досягнення, життєві шляхи жіноцтва. Зібрані кошти спонсорів та меценатів на видання книги, будуть витрачені на потреби та допомогу нашим захисникам та всім, хто її потребує.

Організаторами проєкту є Український інформаційно-видавничий центр “Галактика” та Міжнародний благодійний фонд “Незламна українська нація. Також проєкт реалізовується за підтримки та участі представників офісу Президента України, Верховної Ради України, керівників органів державного управління, місцевого самоврядування та громадських об’єднань.

попередня статтяПрофесійна освіта – твій успішний старт
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!