Проєкт Регіонального плану управління відходами презентовано в Кам’янець-Подільському та Хмельницькому районах

Правильне управління побутовими відходами, сортування й переробка сміття, збереження довкілля – це ще одні важливі питання, які треба вирішувати на рівні громади, області, країни. В цьому переконані учасники робочих зустрічей, які сьогодні відбулись у містах Кам’янець-Подільський та Хмельницький.

У місті над Смотричем експерти міжнародної консалтингової компанії «SEURECA» спільно з заступником керуючого справами виконавчого апарату ради Юрієм Марущиним презентували проєкт Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області. Активне обговорення проєкту відбулось за участі голів та інших представників територіальних громад новоствореного Кам’янець-Подільського району.
Уже в другій половині дня  у сесійній залі обласної ради для частини представників територіальних громад Хмельницького району.
За словами Юрія Марущина, перед тим як презентувати розроблений проект фінальної версії плану громадськості з 13 по 16 липня 2021 року проходить останній раунд консультацій представників компанії Seureca з робочою групою, керівництвом області та громадами в рамках розроблення Регіонального плану управління відходами (РПУВ) у Хмельницькій області відповідно до Національної стратегії управління відходами України на період до 2030 року.

Наступного тижня широкому колу зацікавлених сторін регіону та представникам національних міністерств буде представлено проект плану з урахуванням коментарів та зауважень громад, отриманих під час робочих консультацій.

попередня статтяВнашували пам’ять українських миротворців
наступна статтяПонад 1,1 млн гривень фінансових порушень виявили ревізори під час ревізії КП «Красилівське підприємство теплових мереж»