Проєкт Регіонального плану управління відходами презентовано в Кам’янець-Подільському та Хмельницькому районах

Правильне управління побутовими відходами, сортування й переробка сміття, збереження довкілля – це ще одні важливі питання, які треба вирішувати на рівні громади, області, країни. В цьому переконані учасники робочих зустрічей, які сьогодні відбулись у містах Кам’янець-Подільський та Хмельницький.

У місті над Смотричем експерти міжнародної консалтингової компанії «SEURECA» спільно з заступником керуючого справами виконавчого апарату ради Юрієм Марущиним презентували проєкт Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області. Активне обговорення проєкту відбулось за участі голів та інших представників територіальних громад новоствореного Кам’янець-Подільського району.
Уже в другій половині дня  у сесійній залі обласної ради для частини представників територіальних громад Хмельницького району.
За словами Юрія Марущина, перед тим як презентувати розроблений проект фінальної версії плану громадськості з 13 по 16 липня 2021 року проходить останній раунд консультацій представників компанії Seureca з робочою групою, керівництвом області та громадами в рамках розроблення Регіонального плану управління відходами (РПУВ) у Хмельницькій області відповідно до Національної стратегії управління відходами України на період до 2030 року.

Наступного тижня широкому колу зацікавлених сторін регіону та представникам національних міністерств буде представлено проект плану з урахуванням коментарів та зауважень громад, отриманих під час робочих консультацій.