Внашували пам’ять українських миротворців

З нагоди Дня українських миротворців відбулося покладання квітів до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та неоголошеної війни.

У церемонії покладання взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко, учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО/ООС.

Також лягли живі квіти і до пам’ятника  подолянам, які загинули в Афганістані та інших локальних війнах.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк зазначила, що вшановуючи пам’ять українських миротворців, які принесли мир на інші території, ми також пам’ятаємо героїзм наших понад 320 земляків, які полягли за мир і територіальну цілісність України та не забувати родини загиблих.

«Обласна рада намагається надавати підтримку з обласного бюджету учасникам неоголошеної війни. Відповідно радою схвалена комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО та операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих», –  сказала Віолета Лабазюк.

Довідка.

21 травня 2013 року Верховна Рада України одноголосно прийняла Постанову № 1165 «Про встановлення Дня українських миротворців» з метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

З 1992 року більше 40 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях. За цей час загинуло 50 військовослужбовців Збройних Сил України, які безперечно заслуговують на вшанування на державному рівні та назавжди залишаться в пам’яті українського народу.

 

попередня статтяПродовжується практична підготовка першокурсників Національної академії Держприкордонслужби
наступна статтяПроєкт Регіонального плану управління відходами презентовано в Кам’янець-Подільському та Хмельницькому районах