Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня Незалежності України

Шановні жителі Хмельниччини!

Виповнюється три десятиліття з часу проголошення Незалежності України. Хоча право на суверенітет нашої держави український народ виборював століттями.

Вся історія України – це історія постійної боротьби за свободу, історія величних перемог і великих зрад, неймовірного патріотизму і високої жертовності. Адже прагнення до самостійності – генетичний код нашої нації.

День Незалежності – це свято пам’яті про усі покоління українців, які у різні часи боролися за вільну Україну, свято слави і пошани тих, хто й у ці дні боронить суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Памятаймо, що ми з вами є не лише свідками, а й учасниками її розбудови. І саме нам  наповнювати незалежність України добрими справами задля її розквіту та добробуту усіх громадян.

Вірю, усі негаразди ми обов’язково здолаємо завдяки нашій національній єдності, громадській злагоді та щоденній сумлінній праці. Бо джерелом нашої сили є любов до України і висока відповідальність перед прийдешніми поколіннями.

Дорогі хмельничани! У День головного свята нашої держави від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю всіх, хто вкладає в Україну свою працю й інтелект, хто примножує її багатства, красу і славу, з   30-ю річницею Незалежності України!

Нехай над нашою країною велично засяє сонце миру, злагоди і процвітання!

Нехай вічно майорить над Україною державний синьо-жовтий стяг!

         Слава Україні!

З повагою

голова Хмельницької обласної ради             Віолета ЛАБАЗЮК

попередня статтяДень прапора-символ єдності! Хмельницький академічний театр ляльок у Сєвєродонецьку
наступна статтяДень Незалежності у громадах Хмельниччини