День Незалежності у громадах Хмельниччини

Напередодні 30-ї річниці Незалежності України на запрошення голів територіальних громад  голова обласної ради Віолета Лабазюк  побувала на урочистих заходах, які відбулись в Заслучнянській сільській, Антонінській та Наркевицькій селищних громадах.

У своїй вітальній промові голова обласної ради  подякувала всім, хто невтомно працює для стабільного розвитку й процвітання того краю, де живе, а, отже, і держави в цілому: Кожен з вас щоденно, незалежно від соціального статусу, віросповідання та політичних поглядів, робить усе можливе для розбудови рідного краю, його економічного та соціального піднесення. Адже, за словами великого українця Вячеслава Чорновола, «Україна починається з тебе». Пам’ятаймо про це задля сьогодення і майбутнього нашої держави, добробуту нинішнього та прийдешнього поколінь. Я дякую вам за вашу працю і вірність Україні!“.

Віолета Лабазюк виконала приємну місію і вручила Грамоти обласної ради та ювілейні медалі до 30-ї річниці Незалежності України кращим представникам кожної з територіальних громад.

Пам’ятні відзнаки заслужені подоляни отримали за багаторічну сумлінну та плідну працю, вагомий особистий внесок  у соціально-економічний  розвиток, утвердження української державності.

Традиційно під час таких святкувань у громадах на центральних майданах відбулись театралізовані дійства за участю народних аматорських колективів. В рамках відзначення Дня Незалежності України на території громад працювали святкові локації.

попередня статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня Незалежності України
наступна статтяЗ нагоди 30-річчя Незалежності України у Хмельницькому пройшла Хода Героїв