Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня працівника освіти

Шановна освітянська спільното!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня працівників освіти!

Цей день традиційно є святом мудрості, відданості справі та людяності, адже вчительська, викладацька професія завжди були почесною справою розуму і серця.

Вчительство Хмельниччини – це найпотужніша соціально-професійна група населення області, до якої належить більше 36 тисяч працюючих педагогів. Вони забезпечують роботу 1435 навчальних закладів (від дитячого садочка до університету).

Перед сучасним вчителем покладена важлива місія – розбудова Нової української школи, втілення нового змісту освіти, нового державного стандарту, становлення інноваційної особистості учня.

Педагог сьогодні повинен бути не лише фахівцем високого рівня, а й усвідомлювати сутність динамічних змін, які відбуваються в суспільстві. Успішність освітянської реформи повністю в руках працівників освіти і бере вона свій початок у звичайному шкільному класі. Тому необхідно піднімати престиж професії і робити все можливе, щоб ваша праця була достойно оцінена у суспільстві. Адже освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар’єри і гідного життя. Від того, які знання здобудуть наші діти, залежатиме і їхня доля, і доля нашої країни.

Шановні освітяни! Щиро дякую вам за професіоналізм, ініціативність, творчий підхід до обраної справи, за терпіння, самопожертву та багатство душі!

Бажаю кожному з вас нових професійних звершень і досягнень, миру в державі та злагоди у родинах, міцного здоров’я, творчої наснаги, здібних учнів та вдячних батьків!

Зі святом вас!

Слава українському вчителю!

Слава Україні!

З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради