Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дорогі наші захисники та захисниці!

Сьогодні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та у День Української Повстанської Армії, ми вшановуємо всіх, хто носить почесне і високе звання захисника чи захисниці України.  

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком найвідважніших. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Сьогодні на ваші плечі покладена священна місія – боронити рідну землю від окупантів та забезпечити мирне життя свого народу.

Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на Сході України. Лише наша рідна Хмельниччина втратила більше 300 своїх земляків.

         Святим обов’язком кожного з нас є пам’ять про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги та допомоги.

Щиро вітаю усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника або захисниці України, зі святом та бажаю козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу та звершення всіх ваших мрій і побажань!

Нехай віра у краще майбутнє об’єднає всіх нас для збереження миру та спокою на рідній українській землі!

         Слава Україні!

         Слава її захисникам!

З повагою Віолета ЛАБАЗЮК, голова обласної ради

 

попередня статтяВіолета Лабазюк: «Одним з надважливих завдань сьогодення є вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, що віддзеркалює ставлення держави, суспільства та рідних до пам’яті про героїв»
наступна стаття14 жовтня – День захисників та захисниць України