Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Всесвітнього дня пошти

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

         Важко переоцінити роль та соціальну значимість вашої професії, адже вашими послугами користується велика кількість жителів нашої області.

Ви, шановні поштовики, виконуєте нелегку, але вкрай необхідну людям роботу, бо добре розумієте, наскільки важливо вчасно доставити періодичні видання, кореспонденцію, пенсійні кошти. Ваша глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашого краю.

Навіть у час мобільного зв`язку та Інтернету поштовий зв`язок не втрачає свого значення, пропонуючи більш зручні та сучасні послуги й традиційно гарантуючи населенню доступність та надійність.

Ваша щоденна праця нелегка, але важлива тим, що об’єднує людей, розділених великими відстанями. Щодня, долаючи кілометри доріг і незважаючи на погоду, ви вчасно приносите кореспонденцію адресатам. Важливо й те, що для багатьох людей, особливо в сільській місцевості, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова.

Висловлюю щиру подяку за вашу роботу! Бажаю всім поштовикам оптимізму, благополуччя, доброго здоров’я та наснаги!

Нехай вісточки, які ви приносити людям, будуть радісними, а усі, хто користується вашими послугами, промовляють вам лише слова вдячності!

Зі святом, шановні працівники поштових відділень Хмельниччини!

З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради

попередня статтяХмельницькому політехнічному коледжу – 55!
наступна статтяЗ нагоди дня захисників та захисниць України