Хмельницькому політехнічному коледжу – 55!

8 жовтня заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь в урочистостях з нагоди 55-ї річниці з дня створення Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”.

За словами директора навчального закладу Вадима Овчарука,  оцінкою 55-річної діяльності педагогічного колективу Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» є високі рейтинги навчального закладу, шана і вдячність конкурентоспроможних випускників, традиційне лідерство за підсумками вступної кампанії.

У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко побажала педагогічному та студентському колективу подальших років успішної праці та нових здобутків.

“На сьогодні Хмельницький політехнічний коледж – це потужний престижний навчальний заклад, який здійснює підготовку професійних кадрів не лише для нашого регіону. Ваші випускники є кращими спеціалістами у своїй справі та успішно зарекомендували себе у всіх куточках України”, – зазначила посадовець.

Грамотами обласної ради було відзначено кращих викладачі коледжу за вагомий внесок у розвиток навчального закладу.

Привітати коледж з річницею приїхали делегація  НУ «Львівської політехніки», керівники навчальних закладів, закладів  профтехосвіти та фахової передвищої освіти Хмельниччини та Львівщини, випускники різних років, директори промислових підприємств. Зі всіх куточків України з’їхались випускники, аби побачити один одного, поспілкуватись та розділити свято. Серед багатьох гостей були й ветерани нашого навчального закладу, які на заслуженому відпочинку. За 55 років  коледж (раніше електромеханічний технікум) випустив у світ майже 20 тисяч фахівців і пишається своїми випускниками. А серед них  як першокласні спеціалісти, так і політики, чиновники, підприємці, науковці й навіть співаки.

Кожен із гостей щиро вітав, презентував щедрі подарунки навчальному закладу.

Справжньої урочистості додали виступи відомих на Хмельниччині колективів: ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», вокальні виступи видатних виконавців нашого міста та випускників коледжу.

попередня стаття8 жовтня своє професійне свято відзначають юристи України
наступна статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Всесвітнього дня пошти