Регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців» стартував у Хмельницькому

14 грудня розпочав роботу перший регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців», ініційований Приватбанком спільно з Українським союзом промисловців та підприємців.

До участі у форумі долучилися заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, голова Союзу промисловців і підприємців в області Іван Дунець, голова регіональної ради підприємців області Наталя Белякова, директор Південно-Західного регіонального управління Приватбанку Юрій Браніцький, представники Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

Організатори форуму мали на меті показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості та перспективи для втілення їх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи і продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу. За словами організаторів, це сприятиме розвитку малого бізнесу та створенню понад одного мільйона нових робочих місць по всій країні.

Заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко привітала учасників форуму від імені керівництва та депутатів облради та зазначила, що проведення подібних заходів відіграє неабияке значення. Сьогодні, за словами посадовця, важливо підтримувати малий та середній бізнес, від чого залежить створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

На сьогодні є промисловим потенціалом Хмельниччини такі підприємства як ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «РосАпатитінвест», ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна», ПАТ «Агрофірма АВІС», ТОВ «ПРЕТТЛЬ-КАБЕЛЬ Україна», ТОВ «Сіріус Екстружен», ТОВ «Дювельсдорф Україна», ТОВ «Тін Імпекс».

У розвиток економіки області за січень-вересень 2016 року підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування спрямовано 5,5 млрд. грн капітальних інвестицій, що на 22,0% більше, ніж за відповідний період 2015 року.

Сьогодні в області реалізуються масштабні інвестиційно-інноваційні проекти: діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Арден Палац», ТОВ «Мегатекс Індастріал» з виробництва гальванічних елементів, ТОВ «А.Т.К.» – соєво-екстрактний завод, ТОВ «КВС-Україна» – комплексу з кондиціювання насіння, на території Теофіпольського району розпочато будівництво біогазової установки з виробництва електроенергії з біогазу.