Регіональний літературний Фан-Fest

У незвіданий світ літературних таємниць потрапили читачі Хмельниччини. Регіональний  Фан-Fest об’єднав книгоманів та сучасних авторів в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка.

П´ять письменників, п´ять літературних локацій для спілкування – усе для зручності і комунікації для тих, хто залюблений у книги та читання. З приємним сюрпризом завітали до нас гості та партнери – колеги з сусідніх областей, директори Львівської та Тернопільської обласних бібліотек для дітей, Лугова Лариса Анатоліївна та Новіцька Надія Семенівна.

Для читачів Хмельниччини  справжньою несподіванкою було знайомство з Львівською письменницею Любов’ю Відутою та Оксаною Ратушняк з Тернополя. Хмельниччину представляли творці художнього слова – Оксана Радушинська, Ольга Саліпа та Юрій Даценко.

Діти були у захваті від спілкування з такою кількістю авторів. Адже наші письменники надзвичайно цікаві, оскільки вони вміло поєднують в собі різні види діяльності. Почесні відзнаки, грамоти та подарунки отримали кращі читачі нашої області, які є активними учасниками Всеукраїнських та регіональних конкурсів. Слова вдячності та підтримки висловила усім гостям фестивалю начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації Оксана Натальська.

Енергетичний заряд позитиву подарували глядачам під час фесту Олександра Чепурна з піснею “Мрій, мрій, мрій!” та вихованці школи театру “Те.Ді” під керівництвом Марини Семенюк.

Фестиваль завершився,  спостерігаючи за емоціями наших читачів, переконані, що такі заходи надзвичайно потрібні і дітям, і авторам. Колектив бібліотеки висловлює щиру вдячність усім учасникам літературного фесту – читачам, письменникам, колегам, акторам та виконавцям.  

За матеріалами обласної бібліотеки

для дітей імені Т.Г.Шевченка

попередня статтяДо відома інститутів громадянського суспільства у сфері освіти
наступна статтяВіолета Лабазюк: Підопічні, діти, які перебувають в комунальних закладах соціального захисту та освіти повинні мати комфортні умови та якісне харчування