До відома інститутів громадянського суспільства у сфері освіти

Розпорядженням голови обласної ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад, затвердженого рішенням обласної ради від 24 червня 2020 року № 44-33/2020 до складу конкурсної комісії входять чотири представники інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань керівників закладів освіти, професійних об’єднань педагогічних працівників та інших громадських формувань, а також експертів, фахівців у сфері загальної середньої освіти тощо), визначених шляхом жеребкування, яке проводиться виконавчим апаратом обласної ради.

Одночасно повідомляємо, що інститути громадянського суспільства у сфері освіти мають бути зареєстровані  не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу. Зазначені громадські об’єднання подають по одній особі від кожного громадського об’єднання, які братимуть участь у жеребкуванні з визначення кандидатур до складу конкурсної комісії.

Експерти, фахівці у сфері загальної середньої освіти повинні мати вищу педагогічну освіту, практичний досвід роботи у закладі освіти не менше п’яти років.

Просимо до 10 листопада 2021 року включно інститути громадянського суспільства у сфері освіти надати свої пропозиції щодо кандидатів для включення до складу конкурсної комісії за адресою м. Хмельницький, майдан Незалежності, буд.2, каб. 241, тел.:65-62-32, електронна адреса: personal@km-oblrada.gov.ua.

попередня статтяХмельниччина ділиться досвідом туристсько-краєзнавчої діяльності та патріотичного виховання
наступна статтяРегіональний літературний Фан-Fest