Результати VI Всеукраїнського конкурсу бандурного мистецтва «Золоті струни»

З метою популяризації музичних творів українських композиторів, національного музичного інструменту бандура серед дітей та молоді, удосконалення майстерності виконання та підтримки молодих талановитих виконавців-бандуристів, обміну досвідом роботи викладачів-бандуристів мистецьких навчальних закладів з 1 квітня до 10 травня у Хмельницькому відбувся  VI Всеукраїнський конкурс бандурного мистецтва «Золоті струни».

Загалом у  «Золотих струнах» взяли участь 56 юних бандуристів – це учні мистецьких шкіл, закладів профільної мистецької освіти, студенти закладів фахової передвищої музичної освіти.

Конкурс проходив у номінаціях: «Бандурист-інструменталіст», «Бандурист-співак», «Ансамблі малих форм» за різними віковими категоріями. Свої творчі досягнення презентували учасники із Чернівецької, Черкаської, Херсонської, Одеської, Тернопільської, Вінницької, Дніпропетровської, Київської та Івано-Франківської областей, а також із Хмельниччини.

Щиро вітаємо усіх переможців, учасників та їхніх наставників! Нехай у вашому житті буде багато перемог! Успіхів, натхнення та творчості!

Детальніше про проходження та результати конкурсу – за посиланням.

попередня статтяРинок праці Хмельниччини
наступна статтяВіолета Лабазюк зустрілася з представниками релігійної організації “Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні”