Віолета Лабазюк зустрілася з представниками релігійної організації “Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні”

Сьогодні під час робочого відрядження до столиці України голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з представниками релігійної організації “Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні” Олексієм Ткаченком і Володимиром Денщиковим та передала прихожанам згаданої організації нагрудний знак від Хмельницької обласної ради «За державницьку позицію».

Партнерство з Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні триває з вересня 2022 року. Саме тоді відбулася робоча поїздка Віолети Лабазюк до штату Юта (США), під час якої було встановлено низку партнерських зв’язків.

З того часу завдяки цій релігійній організації Хмельниччина отримала значну допомогу, а саме:

– КНП «Хмельницька обласна лікарня» передано сучасне хірургічне обладнання на загальну суму 2,7 млн гривень, КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» – реабілітаційне медобладнання на суму 1 млн 475,9 тисяч гривень;
– залучено 12 тонн продуктів, які у вигляді продуктових наборів спрямовано для понад 1600 внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади області;
– здійснено видачу 1240 продуктових сертифікатів для родин ВПО окремих категорій на загальну суму 500 тисяч гривень.

Нещодавно до Великодніх свят завдяки благодійним пожертвам прихожан релігійної організації “Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні” громадяни зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які  проживають на Хмельниччині, отримали сертифікати для сплати за товар у одній із торгівельних мереж.

Сьогодні Віолета Лабазюк обговорила з представниками Церкви подальші партнерські кроки, зокрема: щодо підтримки новоприбулих ВПО з Харківщини, щодо реабілітації дітей – вихованців комунальних закладів та щодо поновлення розхідного матеріалу для медичного обладнання.

Щиро дякуємо нашим американським партнерам за допомогу.

 

попередня статтяРезультати VI Всеукраїнського конкурсу бандурного мистецтва «Золоті струни»
наступна статтяПрезидент України підписав Закон про прозорість місцевого самоврядування