Рівноправність батьків-військовослужбовців

Верховною Радою України прийнято за основу законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Документом буде  внесено зміни щодо рівних можливостей матері і батька, які є військовослужбовцями, на догляд за дитиною в особливий період.

Цей проєкт має на меті забезпечити рівні можливості обох батьків-військовослужбовців  на догляд за дитиною та поєднання служби із сімейними обов’язками. Законодавчі прогалини, які обмежують права чоловіка на відпустку для догляду за дитиною будуть усунені.

Для цього пропонується внести зміни до пункту 19 статті 101 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», що передбачає можливість надання відпусток для догляду за дитиною у мирний час та в особливий період чи в умовах воєнного стану на рівних умовах як жінкам, так і чоловікам,  якщо вони несуть військову службу.

 Завдяки цьому рішенню в Україні більшого розвитку набуде відповідальне батьківство, а також посилиться роль батька у процесі виховання дітей.

Джерело: Урядовий портал

попередня статтяНебайдужі хмельничани долучаються до гуманітарної допомоги переселенцям
наступна статтяХмельницькі волейболісти посіли призові місця на Кубку України