Робоча поїздка у Волочиську територіальну громаду

Під час робочої поїздки до Волочиської територіальної громади Віолета Лабазюк спільно з народним депутатом України Сергієм Лабазюком, міським головою Костянтином Черниченком,  депутатом Хмельницької обласної ради Віктором Чубаром та представниками міської ради зустрілись з родинами переселенців, які знайшли тут прихисток у Волочиському НВК.

Вона ознайомилась з умовами проживання сімей внутрішньо переміщених осіб, прийняла до уваги їхні прохання та запропонувала вирішення деяких з них. Директор школи, чий заклад наразі став тимчасовим притулком, провів екскурсію. Кожен, хто наразі проживає тут дякували за прийом та постійну допомогу.

Аби підтримати наших мужніх хлопців у рамках поїздки за сприяння Віолети Лабазюк  передано автомобіль та подарунковий, грошовий сертифікат для Громадського формування охорони громадського порядку “Самооборона Волочиськ”. А також було вручено необхідну оргтехніку для вирішення організаційно-адміністративних питань.

Крім того, у ході відвідування територіальної громади, Віолета Лабазюк спостерігала як проходить конкурс малюнків у Волочиській дитячій школі мистецтв. Вона поспілкувався з дітками, привітала їх зі святом та вручила смаколики вихованцям аби підняти їхній настрій. “Найрадісніше – бачити щасливі обличчя маленьких діток. Україна – єдина країна вільних людей! Ми сильні у своїх діях, заради найшвидшої перемоги!”, – сказала Віолета Лабазюк.

На завершення мешканці Волочиської громади провели патріотичну акцію єднання до Дня вишиванки зробивши живий прапор України.

Ми – сильні, коли єдині! Вільні, могутні, незалежні!

Ми вистоїмо! Слава Україні!

попередня статтяЗустріч з представниками агенції Concern Worldwide
наступна статтяХмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я надає якісну амбулаторну психіатричну допомогу