Ростислав Конончук – переможець конкурсу на посаду директора Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради

28 липня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука та заступника голови обласної ради Валентина Соколюка відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради.

Члени комісії опрацювали подані єдиним кандидатом документи на відповідність встановленим законодавством вимогам та допустили до участі у конкурсі претендента на посаду – Ростислава Конончука, який протягом останніх років займає посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

Під час засідання претендент на посаду протягом визначеного часу пройшов письмове тестування на знання законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти. Окрім того, претендентом було вирішено письмове ситуаційне завдання на знання професійних компетентностей.

Після цього Ростислав Конончук представив членам конкурсної комісії детальний перспективний план розвитку Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради на найближчі роки. Конкурсна комісія також провела співбесіду з претендентом на посаду.

За результатами голосування члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Ростислава Конончука визнати переможцем конкурсу на посаду директора Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, протокол засідання направлено голові обласної ради для призначення Ростислава Конончука директором Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради та підписання з ним контракту у встановленому законодавством порядку.

Протокол засідання  № 1

Протокол засідання № 2

Онлайн трансляція засідання комісії з проведення конкурсного добору

на посаду директора Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради