Розпочалась підготовка до пленарного засідання восьмої сесії обласної ради

    Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного 20 жовтня відбудеться пленарне засідання чергової восьмої сесії обласної ради. Сьогодні ж депутати розпочали обговорення проектів рішень у постійних комісіях.

    Під керівництвом Володимира Федорчука відбулось засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

    Артур Фрідман провів засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології.

    У другій половині дня під головуванням Ніли Островської працювали члени комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

     Загалом на розгляд депутатам запропоновано близько семидесяти проектів рішень. Майже половина з них – депутатські запити. Крім цього, на розгляд винесено і дві цільові обласні програми: програма протидії тероризму на 2016 рік та програма підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016-2019 роки.

     Обранці також заслухали звіти про виконання у минулих роках ще чотирьох обласних програм – програми «Питна вода Хмельниччини», програми модернізації комунальної теплоенергетики області, обласної програми розвитку освіти та Програми соціально-економічного розвитку області (звіт за І квартал 2016 року).

     У ході роботи в постійних комісіях депутати погодили кадрові питання – щодо звільнення деяких керівників кількох об’єктів комунальної власності.

  У роботі комісій взяли участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко та керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук.

попередня статтяУ Хмельницькому попрощались з 21-річним Максимом Яровцем
наступна статтяНародному Дому „Просвіта” – 25 років