У Хмельницькому попрощались з 21-річним Максимом Яровцем

     8 жовтня на головній площі обласного центру, майдані Незалежності, сотні хмельничан на колінах провели в останню путь командира роти окремого 130-го розвідувального батальйону Максима Яровця. Військовий загинув, виконуючи бойове завдання у зоні АТО, 5 жовтня,  підірвавшись на міні поблизу Мар’їнки. Максиму був всього 21 рік.

       Максим Яровець лише цього року в званні лейтенанта завершив навчання у Одеській військовій академії. Як згадують побратими, він був людиною світла, патріотом своєї держави, вірним другом. Як і кожен лейтенант, мріяв стати генералом.

        «Максим завжди був на позитиві. Він з нами прослужив трохи більше ніж півроку після військової академії. У нього були великі плани, його, такого молодого, слухались і поважали навіть вдвічі старші чоловіки. Називали «Санич». Загинув Офіцер з великої букви. На жаль, Бог забирає найкращих», – каже боєць 130-го розвідувального батальйону з позивним «Рибак».

     Ледь стримуючи хвилювання перед присутніми виступив заступник голови обласної ради Валерій Лесков: «Неможливо висловити словами усю ту печаль, яка заполонила серця рідних, близьких від цієї втрати. Сьогодні за Максимом сумує не лише його рідня, сумує вся Хмельниччина та Україна, яку він безмежно любив і захищав до останнього подиху».

      Під вигуки «Героям слава!» молодого лейтенанта провели в останню дорогу. Дорогу, якою несли труну, встелили квітами. Друзі несли весільне гільце.

      Максима Яровця поховали на Алеї Слави на кладовищі у Раковому.

Вічна і світла пам’ять про героя назавжди залишиться в наших серцях!

попередня статтяПривітання голови обласної ради Михайла Загородного з Днем юриста
наступна статтяРозпочалась підготовка до пленарного засідання восьмої сесії обласної ради