Розпочалась вступна кампанія у «Кадетському корпусі», який переїхав із Сум до Хмельницького

На Хмельниччині стартувала вступна кампанія до нового навчального закладу – Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

У стінах “Кадетського корпусу” навчатимуться майбутні військові та прикордонники. Заклад релокувався до Хмельницького з Сум і вже активно розпочав набір нових студентів. Відбуватиметься навчання на базі Хмельницького обласного ліцею-інтернату. Вступити у навчальний заклад мають змогу випускники 7 та 9 класів з усієї України до 23 липня. Пільгові категорії дітей для вступу: діти військовослужбовців, діти учасників бойових дій, діти-сироти та напівсироти.

У подальшому на абітурієнтів очікують психологічне та фізичне тестування, яке буде проведено за всіма нормами вступної кампанії. У навчальному закладі зазначають, що для вступу потрібно скласти іспити, а саме: українську мову – диктант, математику та іноземну мову.

Довідка:

Військовий ліцей є державним загальноосвітнім навчальним закладом ІІІ ступеня з профільним навчанням і допрофесійною підготовкою, здійснює навчальну діяльність ІІ ступеня. Сумський кадетський корпус має потужну навчально-матеріальну базу, яка дозволяє підготувати юнаків до подальшого навчання і військової служби. Навчально-матеріальна база постійно вдосконалюється і примножується.

Весь уклад життєдіяльності і навчання кадетів підпорядкований розпорядку дня, в якому передбачено ранкову фізичну зарядку, шість годин навчальних занять, факультативні та додаткові зайняття, три години самостійної підготовки, спортивно-масові і культурно-виховні заходи, час особистих потреб, вечірня прогулянка. Розпорядком також передбачений час для зустрічі з батьками, перегляду телепередач, читання книжок, написання листів, тощо.

Ліцеїсти, які добре навчаються і мають зразкову дисципліну, проводять час з вечора суботи до ранку понеділка з батьками.

Ліцеїсти поглиблено вивчають такі військові дисципліни, як «Тактична підготовка», «Вогнева підготовка», «Стройова підготовка», «Статути Збройних сил України», «Основи військової топографії та туризму», «Військово-інженерна підготовка», «Зв’язок», «Медико-санітарна підготовка», «Цивільна оборона». Крім того, вивчаються такі дисципліни, як історія українського війська, військова етика та психологія, хореографія.

Влітку, після закінчення третього курсу, з ліцеїстами проводиться двохтижневий військово-польовий збір, де теоретичні знання закріплюються практично, зокрема виконанням вправи зі стрілецької зброї, проведенням військової гри.

Детальна інформація за посиланням: http://www.kadetka.sumy.ua/

 

 

попередня стаття4 липня в Україні відзначають День Національної поліції
наступна статтяНе чекаючи, коли проблеми житла вирішить держава