Роз’яснення земельного законодавства та співпраці з Держгеокадастром: на Хмельниччині відбудеться круглий стіл

553

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України реалізує проект щодо сприяння місцевому самоврядуванню у розширенні їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері земельних відносин, проведенні інституційної реформи Держгеокадастру, підтримці комплексної земельної реформи та децентралізації в Україні, а також у захисті інтересів громад в галузі земельних відносин – «Програма підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами», що впроваджується за підтримки «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)».

На першому етапі буде проведено стартові онлайн-конференції у кожній області до 19 травня 2021 р. (ГРАФІК).

В рамках роботи планується надання роз’яснення земельного законодавства та практичне вирішення проблемних питань у сфері земельних відносин, оподаткування, подолання корупції у земельній сфері, запобігання рейдерству, інформування сільських громад про переваги, які надаються новими земельними законами, роз’яснення принципів співпраці з Держгеокадастром, а також надання фахових відповідей щодо можливих питань, пов’язаних з діяльністю Держгеокадастру тощо.

До участі в обласних круглих столах будуть залучені представники профільних міністерств, Держгеокадастру, обласних державних адміністрацій, експерти з земельного законодавства.

Для участі в круглому столі потрібно:

  1. Визначити учасників круглого столу. Це можуть бути голови громад, їх заступники, депутати місцевих рад, землевпорядники, місцеві аграрії.
  2. Зареєструватися за посиланням https://forms.gle/TsYQ1gEKx7X7Lahz7
  3. Вибрати питання, які цікавлять Вашу громаду.
  4. Вказати необхідні контактні дані.

Посилання на приєднання до онлайн-заходу будуть надіслані на електронні адреси, вказані при реєстрації, за день до проведення заходу.

З усіх питань проведення круглого столу в вашій області звертайтесь до: Марічки Ковалик, тел. +380 99 370 0234.