Ринок праці Хмельниччини: майже 60% вакансій – робітничі професії

З початку року 729 роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 2 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 9336 гривень.В обласному центрі зайнятості зазначають, майже 60% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі та послуг, сільському виробництві, транспорту. Попитом на ринку праці продовжують користуватись водії, швачки, продавці, економісти, охоронники, вантажники, середній медичний персонал, підсобні робітники.

Про ситуацію на ринку праці в області у січні 2023 року:

  • 7,7 тисяч громадян скористалися послугами служби зайнятості, з них 6,6 тисяч мали статус безробітного;
  • 404 осіб працевлаштовано, в тому числі 267 зареєстрованих безробітних;
  • 130 – проходили професійне навчання.

Станом на 1 лютого 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила майже 5  тисяч осіб, в тому числі 530 осіб з числа внутрішньо переміщених, 25 учасників бойових дій. Актуальними були 1,3 тисяч вакансій. На одну вакансію претендували 4 безробітних.

Серед безробітних 70% складали жінки, 23,6% – молодь віком до 35 років, 22,4% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 49,8% зареєстрованих безробітних – мешканці сільської місцевості.

За матеріалами Хмельницького обласного центру зайнятості

попередня статтяПідопічного Хмельницького геріатричного пансіонату привітали зі 100-літнім ювілеєм
наступна статтяКультурна спадщина: збереження та втрати під час війни