Сергія Василенка обрано переможцем конкурсу на посаду директора КНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер»

28 листопада за участю першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулися друге та третє засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради.

Члени комісій опрацювали подані двома кандидатами документи та допустили до участі у конкурсі обох претендентів – Сергія Василенка, який дотепер очолює даний комунальний заклад, та Руслана Гаврішка, який на сьогодні є головним лікарем Голозубинецької обласної протитуберкульозної лікарні.

Конкурсна комісія провела співбесіди з обома претендентами на посаду, заслухали їх проекти плану розвитку даного комунального закладу обласної ради на середньострокову перспективу.

За результатами голосування членів комісії переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директораКНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради обрано Сергія Василенка.  Його кандидатуру буде надано голові обласної ради для подальшого затвердження на сесії обласної ради.

Пленарне засідання чергової двадцять дев’ятої сесії обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року.

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради

ПРОТОКОЛ № 3 засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради

Онлайн трансляція другого засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради.

Онлайн трансляція третього засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради